Wyjątkowych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia!

swieta

Witajcie w grudniowy poranek. 

Jeszcze zanim wyloguję się na dobre, by poświęcić się świątecznym przygotowaniom, chciałabym Wam życzyć wyjątkowych i magicznych Świąt!

Kochani w tym pięknym czasie nie zapominajmy o najważniejszych w życiu wartościach. Nie zapominajmy o wzajemnym szacunku, zrozumieniu, o miłości, rodzinie. Nie zapominajmy, co jest dla nas najważniejsze i najcenniejsze. Bądźmy pełni nadziei i wiary, bo przecież każdą trudność jesteśmy w stanie pokonać.

Nie zapominajmy o potrzebujących. Rozejrzyjmy się wokół nas, może jest ktoś kto potrzebuje naszego wsparcia, pomocy czy po prostu dobrego słowa. Uśmiechajmy się, bądźmy życzliwsi, nie przechodźmy obojętnie obok problemów drugiego człowieka.  Czasami wystarczy najmniejszy gest… Na tym polega przecież magia świąt!

Już jutro spotkamy się z naszymi najbliższymi przy wigilijnym stole, przełamiemy się opłatkiem i złożymy sobie życzenia. 

Ja życzę Wam wszystkiego, co dobre i najlepsze!

Niech te święta będą wyjątkowe i magiczne, pełne zdrowia i radości, spokoju i ciepła rodzinnego. Cieszmy się każdą wspólnie spędzoną chwilą, bez waśni i sporów, bez pośpiechu.

Niech  magia  towarzyszy Wam nie tylko w święta, ale przez cały rok! 

Niech te Święta Bożego Narodzenia będą najpiękniejsze!

Grażyna

swieta-2

wigilia

zyczenia-swiateczne

,
4 comments on “Wyjątkowych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia!
  1. Wpis mi umkna wcześniej dziękuje bardzo i wam wszystkiego dobrego udanego sylwestra i oby rok 2017 był jeszcze lepszy niż obecny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>