Zatrzymać czas choć na chwilę

urodziny

Chciałabym zatrzymać czas choć na chwilę. 

Kiedy przyszłaś na świat  moja córeczko, miłość zalała moje serce w jednej sekundzie i przepadłam. Wiedziałam, że kocham Cię i będę kochać za to, że jesteś. 

Jeszcze wczoraj byłaś maleńką istotką, a dziś minęły już cztery lata. Stałaś się samodzielną dziewczynką, potrafisz sama zjeść, ubrać się, bawić, uwielbiasz śpiewać i kochasz zwierzęta… mogłabym tak wymieniać bez końca. Jesteś wulkanem energii, w ciągłym ruchu, z milionem pomysłów i z najpiękniejszym uśmiechem na twarzy, który dodaje mi siły… Zaskakujesz mnie codziennie swoim nieposkromionym charakterkiem. Cieszę się, że mogę to wszystko obserwować, przeżywać i być z Tobą. Jesteś moją drugą wielką miłością. Moim drugim największym szczęściem w życiu. 

A czas szybko mija… zdecydowanie za szybko. Staram się łapać każdą chwilę, każdy nasz wspólny dzień i chować głęboko na dnie serducha, żeby nic nie umknęło. Kolekcjonuję te wszystkie momenty, bo to najpiękniejsze co mnie w życiu spotkało. Macierzyństwo to coś wyjątkowego, to wielki dar. Choć muszę przyznać, że bycie mamą to nie jest łatwa rola. Bywają chwile słabości, zwątpienia i bezsilności,  ale to właśnie miłość daje nam siłę, żeby to wszystko pokonać.

Pamiętaj, że zawsze będę przy Tobie, że będę Cię wspierać i rozumieć. Nie uchronię Cię przed wszystkim złem tego świata, ale takie jest życie. To Ty sama będziesz doświadczać i uczyć się, a ja zawsze będę blisko Ciebie.

Cieszę się, że pojawiłaś się w moim życiu właśnie cztery lata temu. Kocham Cię ponad wszystko.Chciałabym dziś zatrzymać czas choć na chwilę i podziękować losowi za to, że mogę być mamą, a Ty moją córeczką!

Kocham Cię bardzo!

 

dekoracje

baboom

urodziny-2

dekoracje-urodzinowe

girlanda

girlanda-urodzinowa

dekoracje-urodzinowe-2

baboom-2

czapeczka

 

Spersonalizowana dekoracja PTASZEK PINK pochodzi ze sklepu Baboom

Wszystkie dekoracje urodzinowe znajdziecie TUTAJ 

,
21 comments on “Zatrzymać czas choć na chwilę
  1. To prawda, że dzieci rosną tak szybko, czas leci nieubłaganie. Ja mam wrażenie, że dopiero wyszłam ze szpitala, a Alex zaczął już 4 miesiąc i tyle się już nauczył! Chciałoby się, żeby dzieci nigdy nie rosły, prawda? :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>