Winni Holokaust i fałszowanie historii

winni-holokaust

  • Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
  • Autor: Dariusz Walusiak
  • Tytuł: Winni. Holokaust i fałszowanie historii
  • Format: 140×200
  • Strony: 448
  • Okładka: twarda

„Żywię nadzieję, że po latach bezpodstawnych ataków dojrzeliśmy do tego, by stanowczo przeciwstawić się fałszowaniu historii. Każde kłamstwo w tej sprawie musi być napiętnowane, a polityka historyczna wspierana przez rządzących winna budować prawdziwy obraz Polski i Polaków. Możemy być dumni z naszych przodków, którzy w tych nieludzkich czasach zdobyli się na bohaterstwo, okazując miłosierdzie wobec prześladowanych Żydów. Po zakończeniu drugiej wojny światowej, zdradzeni przez aliantów za ofiarność, poświęcenie i przelaną krew, otrzymaliśmy „nagrodę” – długoletnie sowieckie zniewolenie.”

Kolejna książka o tematyce II wojny światowej. Muszę przyznać, że interesują mnie takie książki  i z chęcią po nie  sięgam, ale nie są to łatwe treści. 

Autorem  ”Winni. Holokaust i fałszowanie historii” jest Dariusz Walusiak, który jest historykiem i reżyserem licznych filmów dokumentalnych oraz reportaży o historii naszego kraju. Do napisania tej książki zainspirowały go  rozmowy z żyjącymi świadkami, którzy ratowali Żydów podczas wojny oraz wciąż pojawiające się wobec Polaków bezpodstawne oskarżenia o współudział w Holokauście.

Dariusz Walusiak przedstawia nam w książce fakty dotyczące ludobójstwa Żydów i łamie  kłamstwa, które mówią o domniemanej współwinie Polaków. Wszystkie fakty o fałszowaniu historii są poparte rzetelnymi i przemyślanymi argumentami.

Nie jest to łatwy temat, ale uważam, że naszym obowiązkiem jest docieranie do prawdy historycznej i przekazywanie jej nie tylko naszym potomkom, ale przede wszystkim całemu światu. Prawdziwa rzeczywistość tamtych czasów nie może być fałszowana, walczmy o prawdę, walczmy z zakłamanym schematem myślenia naszych zachodnich sąsiadów o antysemityzmie Polaków  i pamiętajmy o naszych bohaterach.

Polecam dla miłośników II wojny światowej oraz dla wszystkich tych, którzy chcą znać prawdę o historii.

 Książkę możecie zakupić w promocyjnej cenie TUTAJ:

 

taniaksiazka

3 comments on “Winni Holokaust i fałszowanie historii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>