Alkaliczny detoks to najlepsze co możesz dla siebie zrobić

20160605_150608

  • Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA 
  • Autor: Beata Sokołowska
  • Tytuł: Alkaliczny detoks
  • Format: 13.5 x 20  cm
  • Strony: 352
  • Okładka: miękka ze skrzydełkami

Usłyszałam o tej książce kilka tygodni temu w radio w wywiadzie z autorką i wiedziałam, że muszę ją mieć. Książka Alkaliczny detoks Beaty Sokołowskiej to świetne napisany poradnik jak zmienić swoje życie na lepsze i jak od podstaw  oczyścić organizm. Autorka dzieli się z nami swoimi osobistymi wieloletnimi doświadczeniami związanymi z detoksem. W bardzo przekonujący sposób pisze jak oczyścić swój organizm. Udziela również wskazówek jak wspomagać eliminację toksyn i ważnych rad na temat zdrowego stylu życia.

Książka napisana w sposób przystępny i bardzo ciekawy. Znajdziemy w niej informacje jak przygotować się do detoksu, jak go przeprowadzić i zakończyć. Są również cytaty z listów, komentarze osób, które zdecydowały się i są zadowolone. Menu podane jest na cały okres detoksu, a przepisy są bardzo łatwe. 

Każdy z nas na pewno odczuwa czasami zły stan psychiczny czy fizyczny. Zdarza się, że mamy kiepski dzień lub humor. Wszystko to tak naprawdę zależy od naszych nawyków. Jeśli pozbędziemy się toksyn z naszego ciała i zaczniemy o siebie dbać, zdrowo się odżywiać, uprawiać sport, wysypiać się i wypoczywać to nasze samopoczucie z pewnością poprawi się. 

Detoks może okazać się lekarstwem na wiele dolegliwości. Autorka poleca oczyszczanie organizmu jeśli:

- jesteś zmęczona, masz problemy z pamięcią i koncentracją, źle sypiasz,

- masz problemy ze skórą, rozdwajają się włosy, łamią paznokcie, 

- często łapiesz infekcje, odczuwasz różne bóle ciała.

Przyczyną naszego złego samopoczucia może być za małe nawodnienie organizmu, toksyny, a także pasożyty i grzyby oraz niedobór witamin, minerałów i innych składników odżywczych.

Alkaliczny detoks to najlepsze co możesz dla siebie zrobić.

Jeśli zdecydujesz się na detoks to przywrócisz w swoim organizmie równowagę kwasowo-zasadową, odtrujesz organizm i uwolnisz się od toksyn. Szybko zobaczysz efekty „operacji bez skalpela”, a Ty poczujesz się młodsza i zdrowsza.

Chcesz zmienić swoje życie, poczuć się lepiej i młodziej, oczyść swój organizm z toksyn, grzybów i pasożytów. Alkalicznym detoks pomoże Ci wrócić do dobrej formy, będziesz pełen energii i radości. Przeczytaj książkę, a potem zdecyduj się na oczyszczanie. Alkaliczny detoks to najlepsze co możesz dla siebie zrobić. 

Powodzenia!

taniaksiazka

,,
14 comments on “Alkaliczny detoks to najlepsze co możesz dla siebie zrobić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>