Derma Clothes – bielizna stworzona specjalnie dla alergików

derma-clothes-3

Gabrysia cierpi na atopowe zapalenie skóry od ponad piętnastu lat. AZS to przewlekła i nawrotowa choroba skóry. W początkowych latach towarzyszyła nam tylko alergia pokarmowa.  Po latach  doszło uczulenie na pyłki, do tego alergia kontaktowa, alergiczny nieżyt nosa i zapalenie spojówek. Wiosna to dla niej najgorszy czas. Własnie o tej porze choroba nabiera ostrego przebiegu, pojawiają się zmiany skórne wysiękowe, do tego katar, a świąd pomimo stosowania lekarstw nasila się bardziej. Drapanie w takim stanie ciężko opanować i zdecydowanie zaostrza ono stan skóry. 

Pielęgnacja takiej skóry jest kluczowym i bardzo ważnym elementem w leczeniu. Stosujemy emolienty, żeby nawilżać i natłuszczać skórę. Najlepszą odzieżą dla atopików są luźne bawełniane ubranka, bez dodatku syntetyków. Kiedyś słyszałam o specjalnych ubrankach, które wspomagają leczenie egzem, ale były one dla nas po prostu za drogie. 

Dziś chciałabym Wam przedstawić nowość na naszym rynku odzież Derma Clothes z jonami srebra dla alergików. Tkanina  Maty^Care powstała w wyniku pracy rodziców Maćka, który również cierpi na AZS. Zaprojektowali ją z myślą  o swoim synu, ale również wszystkim tych, którzy cierpią na choroby skóry.
Maty^Care to  materiał w pełni naturalny, z bawełny i jonów srebra. Warto dodać, że obecność srebra  sprawia, że wspomaga ono leczenie, przyspiesza gojenie ran oraz stanowi ochronę przed bakteriami, roztoczami czy grzybami. O wszystkich zaletach produktów Derma Clothes przeczytacie na stronie bieliznadlaalergików.pl

W ofercie Derma Clothes znajdziemy piżamki, bieliznę, a nawet pościel. Gabrysia ma piżamkę i już po jej założeniu stwierdziła, że materiał jest bardzo miękki, delikatny i oddychający. Po dwóch tygodniach użytkowania mówi, że piżamka daje komfort i przynosi ulgę chorej skórze. Zauważyłam, że szwy są na zewnętrznej stronie lub wszyte między między warstwami materiału i nie podrażniają  jej chorej skóry. Gumy ściągające są szerokie i nie uciskają. Po praniu z ubraniem nic się nie dzieje, a tkanina zachowuje swoje właściwości nawet po wielu praniach.

derma-clothes-4

derma-clothes-6

derma-clothes-5

derma-clothes-7

derma-clothes

Zachęcam do zapoznania się ze stroną i produktami, które są dostępne w atrakcyjnych cenach. 

Dodam jeszcze, że możecie napisać do firmy jak długo walczycie z chorobą, a otrzymacie rękawiczki, które są uszyte właśnie z Maty^Care, materiału w pełni naturalnego. Będziecie mogli przetestować i zobaczyć jak taki materiał wygląda. Szczegóły na bieliznadlaalergików.pl.

Zapraszam i polecam, bo warto zadbać o skórę naszą i naszych dzieci.


7 comments on “Derma Clothes – bielizna stworzona specjalnie dla alergików

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>