Gaba i Nożyczki – Iza Skabek

dsc05247

 

  • Wydawnictwo: Spotart.pl
  • Autor: Iza Skabek
  • Tytuł: Gaba i Nożyczki
  • Seria: Gaba gada
  • Oprawa: miękka
  • Format: 195 x 3 x 153
  • Strony: 24

 
Dziś chciałabym Wam polecić  ciekawe opowiadania  Izy  Skabek   z  serii „Gaba gada”  o sympatycznej małej dziewczynce i jej zabawnych przygodach.

Pani Iza Skabek pisze  wiersze i opowiadania dla najmłodszych. Jest mamą dwójki dzieci, więc doskonale wie jak zaciekawić swoich czytelników.
Nasza pierwsza książeczka to właśnie „Gaba i Nożyczki”. Dziękujemy serdecznie za specjalny dedykowany wpis.

20160405_173838_1Małe rączki Martynki często sięgają po nią i wiem, że to na pewno nie będzie jedyna książeczka z tej serii. Opowiadanie jest krótkie i córka z ciekawością oraz wielkim zainteresowaniem słucha  do końca. Nie nudzi się, ponieważ przygoda jaka spotkała Gabę z nożyczkami bardzo intryguje małego czytelnika. Przyznam, że będąc dzieckiem sama miałam podobną historię  z nożyczkami ;)

gaba-gada-4

gaba-gada

gaba-gada-3

gaba-gada-2

Piękne ilustracje Doroty Prończuk świetnie wpływają na wyobraźnię i sprawiają, że chce się do niej wracać.
Jeśli jesteście ciekawi przygód o dziewczynce, która bardzo dużo mówi i ma bardzo bujną fantazję, to zachęcam do zapoznania się. Martynka polubiła Gabę, bo dziewczynki mają bardzo podobne do siebie  charaktery ;)

„Tak naprawdę, poza różowymi, żadnych innych nie wolno jej dotykać. Ale Gaba nie potrafi się powstrzymać i czasem używa Zakazanych Nożyczek”

fragment „Gaba i Nożyczki” Iza Skabek

Pozostałe książeczki z serii „Gaba gada”:

- „Gaba i Balon”,

- „Gaba i Rowerek”,

- „Gaba i Pająk”,

- „Gaba i Grzebień”

Warto zajrzeć również na stronę Pani Izy i zaznajomić się z jej autorskimi książeczkami

izaskabek.pl

i na Facebooka, gdzie  autorka często organizuje konkursy dla swoich czytelników :)

Iza Skabek dla dzieci

7 comments on “Gaba i Nożyczki – Iza Skabek
  1. Jeśli Twoja Martynka tak polubiła tą książkę, to Alex podejrzewa że i jego Martynka będzie fanką. Ilustracje właśnie takie jak lubimy! Co prawda Maluch Alexa jest zdecydowanie młodszy to jednak chyba za wczasu się zaopatrzymy co by potem nie umkneło!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>