Mam Blogerek Fanaberie – najlepsze spotkanie!

mam-blogerek-fanaberie

Dwa tygodnie temu spędziłam wspaniały weekend w Poznaniu. Wszystko to dzięki fantastycznym organizatorkom Kasi Maamaa Baalbinkaa i Karolinie Matki Polki Fanaberie, które zaprosiły mnie na spotkanie Mam Blogerek Fanaberie.

 

Dziewczyny działały przez pół roku nad organizacją najlepszego spotkania dla dwudziestu mam, których połączyła jedna wspólna pasja – blogowanie. Podziwiam je za włożoną pracę i  poświęcony czas, stworzyły dobrany duet i osiągnęły sukces!

Wczesnym porankiem 12 marca wyruszyłam w podróż do Wrocławia, a stamtąd wspólnie z rodzinką Izy Po drugiej stronie brzucha dotarliśmy do Poznania. Praktycznie bez problemu trafiłyśmy do niewielkiej, ale za to urokliwej i klimatycznej  sklepo-kawiarni Różove tuż przy Starym Rynku.  Miła i ciepła atmosfera tego lokalu oraz urzekający różowy wystrój składają się na magię tego miejsca. Sami zobaczcie:

Nie było ani chwili na nudę, bo organizatorki postarały się o interesujące warsztaty i rozrywkę dla nas. Po krótkim przywitaniu na forum wyszły przedstawicielki  Wydawnictwo Epideixis- PUS, które zapoznały nas z ofertą firmy. System Edukacji PUS to przede wszystkim edukacja poprzez zabawę i dzięki kilku propozycjom miałyśmy okazję poczuć się jak dzieci. Nie znałam wcześniej tak świetnych i bardzo wciągających gier nie tylko dla dzieci, ale dla całej rodziny! Z pewnością zrobię  zakupy w niedalekiej przyszłości, bo naprawdę warto.

Kolejnym gościem była Roksana prowadząca blog Dzwoneczkowy Raj Mamy i przedstawiła nam kosmetyki firmy  Plus dla skóry. Każda z nas dzięki uprzejmości sponsora otrzymała prezent dla siebie i rodziny. 

Krótkie wystąpienie miała Marika Sobczak przedstawicielka  firmy feedo.pl Dbamy o Mamy i zaprosiła nas do współpracy ze sklepem.

Warsztaty z fotografii przeprowadziła Katarzyna Papieska, która starała się odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania. Zdradziła nam kilka tajników jak robić prawidłowo zdjęcia i jaki sprzęt warto mieć. Dużo jeszcze muszę się nauczyć, ponieważ dobre zdjęcia są ważnym elementem przy prowadzeniu bloga i na pewno przyciągają uwagę czytelników.

Najciekawszym punktem spotkania  dla mnie było wyjątkowe wystąpienie Ani Bukowskiej z Wydawnictwa Zielona Sowa. Przedstawiła i opowiedziała nam o nowościach wydawniczych, książkach i grach godnych uwagi. Ania to bardzo ciepła i sympatyczna osoba pełna energii,  która kocha to co robi i widać, że praca daje jej wiele satysfakcji. A mnie ucieszyły prezenty od wydawnictwa, które były dopasowane do wieku dziewczynek.

 

Ostatnią oficjalną częścią spotkania była  prelekcja przeprowadzona przez Radcę Prawnego Damiana Stawskiego z kancelarii Alta Pentut i  prywatnie męża  Karoliny. To był bardzo ciekawy i przydatny wykład poruszający takie zagadnienia  jak rejestracja bloga, zdjęcia w sieci a prawa autorskie czy organizacja konkursów. 

 Mam Blogerek Fanaberie to najlepsze spotkanie, a wszystko to dzięki dwóm wspaniałym blogerkom Karolinie i  Kasi.

Dziękuję serdecznie za najlepszy weekend, za bardzo miło spędzony czas w tak wspaniałym towarzystwie, za ciekawe prezentacje i upominki!

Właśnie dzięki tak  fantastycznej ekipie to spotkanie było najlepsze ze wszystkich! To był miły czas pełen świetnych rozmów, śmiechu i mam nadzieję, że jeszcze nie raz się zobaczymy!

Organizatorki: 

Kasia Maamaa Baalbinkaa i Karolina Matki Polki Fanaberie

Uczestniczki: 

Iza    Po drugiej stronieBrzucha
Agnieszka     Rodzicielnik
Eliza        Eli Milamalim
Gosia    Jaśkowe klimaty
Honorata        Maluch w domu
Kasia         Kiedy mama nie śpi
Madzia     Mama kreatywna 
Katarzyna       Mama na Tropie 
Agnieszka     Mała-rzecz-a-cieszy
Magda Zwykłej Matki Wzloty i Upadki
Kasia     Niunioki 
Sylwia     Sebucja
Natalia     Natalia Jarocka Blog
Anna      Anjanka
Elwira     Zabiegana Mama Elwira Syska 

Justyna     Wcześniak i co dalej 
Weronika       Budująca Mama

Dziękuję bardzo również sponsorom za ufundowanie wspaniałych prezentów, o których dowiecie się już po świętach.
Dziękuję dziewczynom za udostępnione zdjęcia, które wykorzystałam we wpisie.

 

,
16 comments on “Mam Blogerek Fanaberie – najlepsze spotkanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>