Magnetic Words – przepis na sukces!

Podziwiam ludzi odważnych  i kreatywnych, dążących i realizujących postawione sobie cele. Dziś chciałabym Wam przedstawić  Magnetic Words, które zostało stworzone przez dwie wspaniałe kobietki Martę i Anię.

Pomysł na magnetyczny świat powstał w połączeniu wiedzy i doświadczenia. To oryginalne produkty, dzięki którym możemy spędzać z dzieckiem aktywnie czas poprzez naukę i zabawę. W ofercie znajdziecie: kalendarze, mapy, tablice motywacyjne, zwierzaki do nauki języka angielskiego oraz magnetyczny świat kosmosu.

Jaki jest przepis na sukces? prawdziwa przyjażń, odwaga, pomysłowość i chęć tworzenia. Zapraszam na wywiad z Magnetic Words

12083677_963926813651218_281664486_nJak powstało Magnetic Words? Jak doszło do tak kreatywnego połączenia?

Magnetic Words: Dzięki przyjaźni- nie takiej z FB czy z knajpy, ale takiej życiowej. Dużo akceptacji, prawdy i szacunku. Połączenie to decyzja Marty, jej odwaga i permanentna chęć rozwoju. I rozmowa- od niej zaczyna się zawsze większość ważnych spraw.

Początki Waszej przyjażni, skąd się znacie?

Magnetic Words: Too long story. Nie jest tak ważne skąd się znamy. Ważne, gdzie jesteśmy teraz.  A tak w skrócie – mimo całej „emancypancji” to przez, albo raczej dzięki facetom.

Jakie jesteście? Czy poprzez pasję, która Was połączyła wyrażacie siebie?

Magnetic Words: Różne w wielu aspektach, ale chyba prawdziwe. Czy wyrażamy siebie? pewnie tak – Marta swoją konsekwencją (psychologowie nazywają ten wymiar osobowości sumiennością), ja chyba wielozadaniowością – otwartością na doświadczenia.  Łączy nas kreatywność. A reszta to doświadczenie – z dzieci własnych, z pracy (Marta praca z produktem, ja psychologia). 

Jak wygląda cały proces od pomysłu do stworzenia? Czy wszystko robicie same? Jak są podzielone obowiązki?

Magnetic Words: Pomysł to chyba najprostszy etap. Nie robimy wszystkiego same, ale pomagają nam wspaniali ludzie: znajomi, przyjaciele, bliscy. Obowiązki dzieli Marta (nie jest sprawiedliwa, bo sobie daje więcej), ja staram się nadążać.

Co było Waszym pierwszym produktem?

Magnetic Words: Tablica magnetyczna, później kalendarz magnetyczny.

Czy Wasze dzieci są pierwszymi testerami?

Magnetic Words: Oczywiście, ale nie narzekają :)

Pracujecie zawodowo, macie swoją pasję, a czy znajdujecie jeszcze czas na inne zainteresowania?

Magnetic Words: Pracujemy zawodowo, jak 90% ludzi uważamy, że za dużo. Czasu nie można znaleźć, trzeba go mieć, aby go mieć trzeba go zorganizować. Ja codziennie jestem na macie do jogi, Marta szyje, tworzy niecodzienne rzeczy codziennego użytku. Oczywiście, że się da kosztem innych rzeczy, ale to zawsze wybór!

Jak godzicie pracę, dom, dzieci i dodatkowe zajęcia?

Magnetic Words: Ciężko, jak każdy. Czasem coś nawalimy, czasem mamy wyrzuty sumienia, a czasem pretensje do wszystkich innych, że nie „mamy czasu dla siebie”.  A tak naprawdę tylko Ty możesz dać sobie swój czas.

Czy jesteście dumne z inicjatywy, którą razem podjęłyście?

Magnetic Words: Praca razem sprawia nam frajdę, daje perspektywę rozwoju i dodatkowych pieniędzy i może trochę poczucia, że dzięki kalendarzowi Magnetic Words ludzie więcej ze sobą rozmawiają, tablice motywacyjne pomagają rodzicom uczyć się bycia konsekwentnym i każdy produkt ma wartość dodaną. Nie jest tylko gadżetem, ale również narzędziem, które może prowadzić do zmiany na lepsze. A i dumne jesteśmy, że nasze produkty nie grają, nie klikają, nie szumią, nie potrzebują ładowarek i baterii – tylko ludzi!

12047579_963926816984551_528715346_n

12092357_963926830317883_477926868_n

12027672_905678046185533_5440597976640076781_n

1424290018-605

1424801434-75

1425804021-603

Czy dużo jest chętnych na aktywne i twórcze pomysły spędzenia czasu z dziećmi?

Magnetic Words: Miliony, ale wytrwałych by to realizować (bo wymaga rezygnacji z siebie) znacznie mniej. Ale rodzice szukają, testują, próbują i to jest super. A Ci co są konsekwentni zbierają potem owoce w postaci zadowolonych, „grzecznych” i otwartych dzieci.

Dziękuję za poświęcony czas i życzę dalszej owocnej pracy, miliona pomysłów, chęci do ich realizacji i wielu chętnych na Wasze fantastyczne produkty, które cieszą się innowacyjnością na naszym rynku. 

Tu znajdziecie Magnetic Words w sieci:

www. http://magneticwords.pl/


https://www.facebook.com/MagneticWordsPL

3 comments on “Magnetic Words – przepis na sukces!
  1. Bardzo fajny wywiad, fajowe i odważne kobitki z bardzo ciekawymi pomysłami. Jak widać, jak się chce to można wszystko pogodzić. Sama planuje najpóźniej pod koniec przyszłego roku rozkręcić swój mały biznes, póki co to tylko plany i marzenia… ale kto wie?
    Takie historie dają powera do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>