DOKŁADNIE ROK TEMU POJAWIŁO SIĘ PYZUSZKOWO W SIECI…

Dziś mija dokładnie rok od założenia stronki na facebooku, rok od pierwszego wpisu…Przeglądałam własnie pierwsze posty, pierwsze zdjęcia i pierwsze komentarze. Nie mogę w to uwierzyć, że czas tak szybko minął!

Chciałabym podziękować  wszystkim, którzy są z nami od początku i tym, którzy dopiero do nas trafili. Dziękuję za każde odwiedziny, za komentarze i polubienia.

Przyznam, że nie myślałam nigdy, że tak długo będziemy z Wami.  Pamiętam jak rok temu rozmawiałam z moją Gabrysią o założeniu fan page. To ona mnie wprowadziła w ten świat, to ona później pomogła mi założyć bloga i konto na instagramie. Dziękuję córeczko za pomoc i wsparcie. Niczego nie  żałuję, bo przeżyliśmy razem dobry czas i to było ciekawe doświadczenie!
Przez  cały okrągły roczek trochę się pozmieniało tutaj na stronce na facebooku i w naszym życiu. Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli i dziękuję za wszystkie dobre słowa i za to, że po prostu jesteście. 

Niedawno otrzymałam  wiadomość, że dostałam się na listę  spotkania blogowego. Dziękuję organizatorkom Blogowe love, Asi i Paulinie za wybranie mnie spośród tylu osób, do tej pory nie mogę w to uwierzyć. To jest dla mnie mega motywacja, żeby pisać!

Podsumowując nasz roczek to dużo rzeczy nauczyłam się, ale najważniejsze, że poznałam tu naprawdę wiele wspaniałych osób. Przede wszystkim dziękuję tym, którzy są z nami od początku, którzy mnie wspierają i motywują: M jak Mama i Ma-Made, Pani Joasi i Ani. Dziękuję Szast i Prast za nasze piękne logo, a Czary Mary Eriksonek za cudne zdjęcie w tle. 

Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim, że jesteście i i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną kolejny rok :) Pozdrawiam cieplutko!!!

 Ps. Przypominam,  że z okazji naszych pierwszych urodzin trwa  na facebooku  Konkurs „Szczęśliwe chwile z mamą”.

Zapraszam

,
4 comments on “DOKŁADNIE ROK TEMU POJAWIŁO SIĘ PYZUSZKOWO W SIECI…
    • Dziękuję kochana i zyczę jeszcze raz wszystkiego dobrego dla synusia. A Spotkania to już nie mogę się doczekać!!! Czeka mnie nowe doświadczenie i przygoda, buziaki

  1. Piękny wpis, uwielbiam Was podczytywać w wolnej chwili, oglądać zdjęcia z moją Anią uśmiechniętej Martynki,. To już roczek, jak ten czas leci szybciutko, my również dziękujemy, że jesteście :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>